Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 
Zapowiedź

Repetytorium języka angielskiego dla klasy 7. Podręcznik z kodem do Pearson English Portal

W magazynie
EAN
9788378828907
Krótki opis
EAN 9788378828907
Autor Arek Tkacz, Angela Bandis, Anita Lewicka, Richard Cowen, Renata Ranus
Rok Wydania 2020
Oprawa Inna
Wydawnictwo Pearson
Kategoria Nauka języków2 / Angielski / Podręczniki / Szkoła Podstawowa Klasa 4-8

2-częściowe wydanie Repetytorium języka angielskiego powstało w odpowiedzi na oczekiwania nauczycieli i uczniów, którzy potrzebują kompleksowego, skutecznego i systematycznego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, rozłożonego na 2 lata. Tom pierwszy obejmuje 8 rozdziałów z Repetytorium ósmoklasisty Pearsona, natomiast tom drugi, dostępny w dotacji od 2021 roku, zawierać będzie powtórkę treści z części pierwszej, kolejnych 6 poziomów naszego bestsellerowego repetytorium oraz lekcje na po egzaminie.

Nowemu wydaniu będą towrzyszyć zmienione zeszyty ćwiczeń, w pełni skorelowane z podręcznikami i poszerzone o nowe sekcje na środki językowe.
Poza dużą dawką ćwiczeń rozwijających krok po kroku kompetencje i strategie niezbędne do poradzenia sobie z zadaniami egzaminacyjnymi, 2-częściowe repetytorium oferuje wiele elementów angażujących młodzież i uatrakcyjniających lekcje:
- filmy BBC motywujące uczniów do poznania bliżej kultury krajów anglojęzycznych, - projekty wprowadzające elementy pracy zespołowej i zachęcające do komunikacji, - ćwiczenia komunikacyjne z naciskiem na personalizację.
Systematyczny trening egzaminacyjny rozłożony na 2 lata
CZY WIESZ, ŻE DWUCZĘŚCIOWE REPETYTORIUM
- realizuje 100% treści wymaganych przez podstawę programową,
- pomaga w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, ale jednocześnie zapewnia materiał na ciekawe i angażujące lekcje,
- zawiera różnorodne typy zadań otwartych i zamkniętych, które mogą pojawić się na egzaminie,
- oferuje autentyczne materiały wideo BBC: Vox Pops, które stanowią przykłady autentycznych konwersacji w języku angielskim i filmy kulturowe, powiązane z tematami katalogowymi, z zadaniami w typie egzaminacyjnym.
Repetytorium z kodem dostępu do Pearson English Portal (nagrania i odzwierciedlenie cyfrowe)
- Materiał w ramach rozdziału ma wygodny układ „1 strona = 1 lekcja”, a każda z lekcji ćwiczy poszczególne umiejętności testowane na egzaminie oraz rozwiązywanie określonych typów zadań egzaminacyjnych.
- Nieodłączną częścią każdej lekcji są ćwiczenia na mówienie, gwarantujące równomierny rozwój wszystkich umiejętności komunikacyjnych.
- Tematyczne listy słów są dostępne w wersji polsko-angielskiej oraz angielsko-polskiej, a ćwiczenia leksykalne z ich użyciem aktywizują pamięć i ułatwiają przyswajanie.
- Porównania gramatyki polskiej i angielskiej w sekcjach Grammar Tweet pozwalają uniknąć najczęściej popełnianych błędów.
- Wszystkie czytanki dostępne są także w formie nagrań audio, dzięki czemu można wykorzystać je do ćwiczenia wymowy czy jako materiał na klasowe dyktando.
- Do dyspozycji ucznia jest bank środków i funkcji językowych, a także bank zwrotów, wyrażeń i wskazówek do tworzenia wypowiedzi pisemnej.
Więcej informacji
Autor Arek Tkacz, Angela Bandis, Anita Lewicka, Richard Cowen, Renata Ranus
Rok Wydania 2020
Oprawa Inna
Wydawnictwo Pearson
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Repetytorium języka angielskiego dla klasy 7. Podręcznik z kodem do Pearson English Portal
Twoja ocena
III kwartał 2020
  • Darmowa dostawa
    Od 149 zł

  • Wysyłka
    w 24 godziny

  • 30 dni na zwrot

  • Bezpłatny
    odbiór w księgarni