Bookland - księgarnia językowa Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk
 
 

Kostka Edukacyjna Pearson

W magazynie
EAN
MKTG201700033
Krótki opis
EAN MKTG201700033
Rok Wydania 2017
Oprawa Inna
Wydawnictwo Pearson
Kategoria Nauka języków2 / Angielski / Podręczniki / Szkoła Podstawowa Klasa 1-3

W jaki sposób najskuteczniej uczą się dzieci? Oczywiście poprzez gry i zabawy. Te aktywności, które uwzględniają ruch najlepiej zapadają w ich pamięci i skutecznie pomagają w zapamiętaniu nowych słówek. Pomysłem na ciekawe urozmaicenie lekcji i wyjście z ławek, bez obawy o utratę dyscypliny w klasie, jest kostka edukacyjna Pearson.

Kostka wykonana jest z miękkiego materiału, każda ze ścianek jest innego koloru i posiada transparentne kieszonki. Wielkość kieszonek została zaprojektowania specjalnie dla nauczycieli, którzy podczas lekcji wykorzystują karty obrazkowe, karty wyrazowe, cyfry, zdjęcia lub obrazki np. pocięte plakaty.

Kostka jest idealnym uzupełnieniem lekcji języka angielskiego realizowanych z kursem New English Adventure, ale z powodzeniem może być wykorzystywana jako materiał uzupełniający do każdego dowolnego kursu. Może posłużyć do rozgrzewek, wprowadzania słownictwa, struktur językowych, ćwiczeń utrwalających oraz powtórek.

Kostka edukacyjna w połączeniu z kartami obrazkowymi pozwala nauczycielom wykorzystywać techniki multisensoryczne i wyczarować dziesiątki dodatkowych gier i ćwiczeń.
Więcej informacji
Rok Wydania 2017
Oprawa Inna
Wydawnictwo Pearson
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostka Edukacyjna Pearson
Twoja ocena
52,00 zł
Produkt niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży wysyłkowej oraz w odbiorze osobistym w księgarniach.
  • Darmowa dostawa
    Od 149 zł

  • Wysyłka
    w 24 godziny

  • 30 dni na zwrot

  • Bezpłatny
    odbiór w księgarni